Visco Sünger

Visco Sünger

Visco Sünger Özellikleri

Sağlıklı Bir Uyku Deneyimi

Visco sünger bedeninizin şekline, ağırlığına göre kendini ayarlar. Visko elastik malzemeli yataklar, vücut ısısına bağlı olarak şekil ve sertlik değiştiren teknik bir dizayn içerir. Vücut ısısı ve basınca duyarlıdır sıcaklığa duyarlı visco yataklar, sıcaklığa göre şekil alırlar. Ayrıca, her noktaya eşit basınç uygulayarak rahatlatıcı uyku deneyimine zemin hazırlar. Örneğin; visco süngerden yapılmış bir yastığa başınızı koyduğunuzda, yastık başınızın şeklini alır.

Visco sünger boyun omurgasının anatomisine uygun yapıya sahiptir. Aynı zamanda; boyun ve omuz kasları için gevşeme sağlayacak yapıdadır. Kaliteli uykunun gerekliliklerinden olan rahat uyku alanını oluştumak için visco süngerin özellikleri oldukça uygundur. Baş ve boyun şekline uygun bir destek sağlar. Bu nedenle, doktorlar boyun rahatsızlıkları, sinir sıkışması gibi durumlarda visco süngerden yapılşmış yastık veya yatak tavsiye edebilirler.

Sağlıklı bir uyku için uygun ortam oluşturulmadığında, baş ve boyun ağrısı görünebilir. Yastık; baş, boyun ve omurgayı belirli bir seviyede tutacak şekilde olmalıdır. Bu şartlar sağlanmadığında ağrı ve rahatsızlık hissiyle uyanabilirsiniz. Boyun fıtığı gibi rahatsızlıkların etkileri, sağlıklı uyku için uygun ortam oluşmadığında artabilir. Visco sünger; boyun fıtığı ve rahatsızlığını yaşayan kişilerin uyku kalitesini arttırmaları ve ağrılarınının azalması için uygundur.

Son olarak; visco süngerin anti-statik özellikleri sayesinde vücutta bulunan statik elektiriği alır ve güne daha huzurlu başlangıç yapmanızı sağlar. Ayrıca, insan vücudunun hareket kabiliyetine uygun olan bir yapıya sahiptir.

Visco sünger ile kaliteli bir uyku deneyimi sizinle!


 
Etiketler: visco, sünger, visco sünger
Mayıs 12, 2021
Listeye dön